Co umíme pojistit? Vše

Volejte 775 507 505

Chcete spočítat nabídku do 24 hodin na vaše vozidlo? Zanechte nám vyplněný formulář a my se Vám obratem ozveme s tou nejvýhodnější nabídkou.

Povinné ručení

Pojistíme vám jakékoliv vozidlo, stroj, loď, letadlo, vrtulník a jiné. Umíme do 3 minut srovnat ceny z celého trhu.

Havarijní pojištění

Váháte, zda se vám vyplatí havarijní pojištění? Rádi vám spočítáme cenu a doporučíme jen to potřebné. Nepřeplácejte zbytečně.

Flotilové pojištění vozidel

Máte v rodině nebo ve firmě více aut, umíme vám připravit flotilové pojištění aut a cenu tak ještě snížit.

Životní pojištění

Zabezpečte sebe a své blízké pro nepředvídatelné události, které vás mohou potkat. Neradi platíte zbytečně? Nevadí, pojištění děláme na míru vám, žádné zbytečné rizika.

Pojištění bytu, domu

Pojistíme vám kvalitně váš byt, dům nebo jakoukoliv stavbu. Každý rok smlouvu revidujeme k tržní ceně nemovitosti tak, aby jste při pojistném plnění nebyli kráceni a dostali vše.

Pojištění domácnosti

Praskla vám voda? Rozbil se domácí spotřebič? Vyhořeli jste? Potkal vás přírodní živel? Umíme pomoct a nastavit správnou ochranu domácnosti. Nepodceňujte pojištění vybavení domácnosti. 

Cestovní pojištění

Naše cestovní pojištění vás chrání v zahraničí také v případě nemoci COVID-19 do výše limitu léčebných výloh. Pojištění storna se vztahuje i na případy, kdy před odjezdem onemocníte nemocí COVID-19.

Pojištění podnikatelů

Bezpečí díky pojištění podnikatelských rizik, které chrání začínající podnikatele i velké korporace. Pojistěte své podnikání a řiďte svá rizika v podnikání. S podnikatelským pojištěním máme bohaté zkušenosti.

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti za škodu, tzv. pojistka na blbost je velice praktickým pojištěním, které kryje všechny škody, které někomu způsobíte svou činností, nebo provozem svého majetku. Často je potřeba v zaměstnání.

Pojištění právní ochrany

Pojištění právní ochrany je určeno pro fyzické a právnické osoby. Jeho účelem je náhrada (ve sjednaném rozsahu) finančních nákladů spojených s uplatněním práva pojištěného a poskytování služeb s tímto spojených právních zájmů pojištěného.

Dopravce a zasilatele

Pojištění odpovědnosti zasílatele nebo dopravce poskytuje komplexní ochranu pro případ škod vzniklých v souvislosti s obstaráním přepravy, za které v souladu s příslušnými právními předpisy odpovídá zasílatel nebo dopravce. 

Pojištění zemědělství

Dlouhodobě se specializujeme na pojištění zemědělců, kde umíme nabídnout největšího české pojišťovny a více variant. Máme desetileté zkušenosti s tímto druhem pojištění a umíme nabídnout veškerý servis, který zemědělci potřebují při uplatňování škod. 

A další...

  • pojištění lodí a letadel
  • pohledávek záruk a finančních ztrát
  • stavebních montáží
  • strojů a elektroniky
  • komplexní zdravotní pojištění cizinců
  • pojištění EET